kalenteri_testi

25.02.

11:00

Aamujumalanpalvelus

25.02.

16:00

Iltajumalanpalvelus

27.02.

15:00

Ystäväkahvila

28.02.

10:00

Äiti-lapsipiiri

01.03.

17:30

Yksi sydän -ilta

02.03.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

03.03.

12:00

EU-Ruokajakelu

04.03.

16:00

Pienryhmätreffit

04.03.

16:00

Ehtoollisjumalanpalvelus

Seurakunnan yhteinen ehtoollisjumalanpalvelus! Huom. ei jumalanpalvelusta klo 11.nnKuukauden ensimmäisinä sunnuntaina käymme yhdessä läpi Yksi sydän -opetussarjaa.

05.03.

12:00

Päivärukous

05.03.

18:00

Aikaa meille -ilta

Lastenhoito 17.45 alkaen

06.03.

13:00

Yhteyspiiri

06.03.

18:00

Israel-rukousilta

07.03.

10:00

Äiti-lapsipiiri

08.03.

12:00

Tienaukaisijat-tilaisuus

08.03.

18:00

Yksi sydän -rukousilta

Rukousta seurakunnan puolesta.

08.03.

18:00

Hope Luova

09.03.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

11.03.

11:00

Aamujumalanpalvelus

11.03.

16:00

Iltajumalanpalvelus

13.03.

15:00

Ystäväkahvila

14.03.

10:00

Äiti-lapsipiiri

15.03.

18:00

Yksi sydän -rukousilta

Rukousta seurakunnan puolesta.

16.03.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

17.03.

17:00

Hope Fokus

18.03.

11:00

Aamujumalanpalvelus

18.03.

16:00

Iltajumalanpalvelus

20.03.

13:00

Lähetyspiiri

20.03.

18:00

Israel-rukousilta

21.03.

10:00

Äiti-lapsipiiri

23.03.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

24.03.

12:00

EU-Ruokajakelu

25.03.

11:00

Aamujumalanpalvelus

25.03.

16:00

Iltajumalanpalvelus

27.03.

15:00

Ystäväkahvila

28.03.

10:00

Äiti-lapsipiiri

30.03.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

01.04.

16:00

Pienryhmätreffit

01.04.

16:00

Ehtoollisjumalanpalvelus

Seurakunnan yhteinen ehtoollisjumalanpalvelus! Huom. ei jumalanpalvelusta klo 11.nnKuukauden ensimmäisinä sunnuntaina käymme yhdessä läpi Yksi sydän -opetussarjaa.

03.04.

13:00

Yhteyspiiri

03.04.

18:00

Israel-rukousilta

04.04.

10:00

Äiti-lapsipiiri

05.04.

12:00

Tienaukaisijat-tilaisuus

05.04.

17:30

Yksi sydän -ilta

06.04.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

08.04.

11:00

Aamujumalanpalvelus

08.04.

16:00

Iltajumalanpalvelus

09.04.

12:00

Päivärukous

09.04.

18:00

Aikaa meille -ilta

Lastenhoito 17.45 alkaen

10.04.

15:00

Ystäväkahvila

11.04.

10:00

Äiti-lapsipiiri

13.04.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

15.04.

11:00

Aamujumalanpalvelus

15.04.

16:00

EI JUMALANPALVELUSTA KLO 16

Poikkeuksellisesti jumalanpalvelus vain klo 11.00 New Wine -viikonlopun tilaisuuksien aikataulutuksen vuoksi!

17.04.

13:00

Lähetyspiiri

17.04.

18:00

Israel-rukousilta

18.04.

10:00

Äiti-lapsipiiri

20.04.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

21.04.

12:00

EU-Ruokajakelu

22.04.

11:00

Aamujumalanpalvelus

22.04.

16:00

Iltajumalanpalvelus

24.04.

15:00

Ystäväkahvila

25.04.

10:00

Äiti-lapsipiiri

27.04.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

29.04.

11:00

Aamujumalanpalvelus

29.04.

16:00

Iltajumalanpalvelus

02.05.

10:00

Äiti-lapsipiiri

03.05.

12:00

Tienaukaisijat-tilaisuus

03.05.

17:30

Yksi sydän -ilta

04.05.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

06.05.

16:00

Pienryhmätreffit

06.05.

16:00

Ehtoollisjumalanpalvelus

Seurakunnan yhteinen ehtoollisjumalanpalvelus! Huom. ei jumalanpalvelusta klo 11.nnKuukauden ensimmäisinä sunnuntaina käymme yhdessä läpi Yksi sydän -opetussarjaa.

07.05.

12:00

Päivärukous

07.05.

18:00

Aikaa meille -ilta

Lastenhoito 17.45 alkaen

08.05.

13:00

Yhteyspiiri

08.05.

18:00

Israel-rukousilta

09.05.

10:00

Äiti-lapsipiiri

11.05.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

12.05.

12:00

EU-Ruokajakelu

13.05.

11:00

Aamujumalanpalvelus

13.05.

16:00

Iltajumalanpalvelus

15.05.

15:00

Ystäväkahvila

16.05.

10:00

Äiti-lapsipiiri

18.05.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

20.05.

11:00

Aamujumalanpalvelus

20.05.

16:00

Iltajumalanpalvelus

22.05.

13:00

Lähetyspiiri

22.05.

18:00

Israel-rukousilta

23.05.

10:00

Äiti-lapsipiiri

25.05.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

27.05.

11:00

Aamujumalanpalvelus

27.05.

16:00

Iltajumalanpalvelus

29.05.

15:00

Ystäväkahvila

30.05.

10:00

Äiti-lapsipiiri

01.06.

18:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

04.06.

12:00

Päivärukous

05.06.

13:00

Yhteyspiiri

05.06.

18:00

Israel-rukousilta

09.06.

12:00

EU-Ruokajakelu

16.06.

13:00

Pienryhmien kesäpiknik

03.07.

13:00

Yhteyspiiri

07.08.

13:00

Yhteyspiiri