Kalenteri

EU-Ruokajakelu

20.01.

12:00

Aamujumalanpalvelus

21.01.

11:00

Iltajumalanpalvelus

21.01.

16:00

Valon vapaaehtoistapaaminen

22.01.

18:00

Ystäväkahvila

23.01.

15:00

Äiti-lapsipiiri

24.01.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

26.01.

18:00

Aamujumalanpalvelus

28.01.

11:00

Iltajumalanpalvelus

28.01.

16:00

Äiti-lapsipiiri

31.01.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

02.02.

18:00

Ehtoollisjumalanpalvelus

04.02.

16:00

Seurakunnan yhteinen ehtoollisjumalanpalvelus! Huom. ei jumalanpalvelusta klo 11.nnKuukauden ensimmäisinä sunnuntaina käymme yhdessä läpi Yksi sydän -opetussarjaa.

Päivärukous

05.02.

12:00

Aikaa meille -ilta

05.02.

18:00

Lastenhoito 17.45 alkaen

Yhteyspiiri

06.02.

13:00

Israel-rukousilta

06.02.

18:00

Äiti-lapsipiiri

07.02.

10:00

Tienaukaisijat-tilaisuus

08.02.

12:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

09.02.

18:00

EU-Ruokajakelu

10.02.

12:00

Aamujumalanpalvelus

11.02.

11:00

Iltajumalanpalvelus

11.02.

16:00

Ystäväkahvila

13.02.

15:00

Äiti-lapsipiiri

14.02.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

16.02.

18:00

Aamujumalanpalvelus

18.02.

11:00

Iltajumalanpalvelus

18.02.

16:00

Lähetyspiiri

20.02.

13:00

Israel-rukousilta

20.02.

18:00

Äiti-lapsipiiri

21.02.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

23.02.

18:00

Aamujumalanpalvelus

25.02.

11:00

Iltajumalanpalvelus

25.02.

16:00

Ystäväkahvila

27.02.

15:00

Äiti-lapsipiiri

28.02.

10:00

Yksi sydän -ilta

01.03.

17:30

Hangoutsiders -nuorisotyö

02.03.

18:00

EU-Ruokajakelu

03.03.

12:00

Ehtoollisjumalanpalvelus

04.03.

16:00

Seurakunnan yhteinen ehtoollisjumalanpalvelus! Huom. ei jumalanpalvelusta klo 11.nnKuukauden ensimmäisinä sunnuntaina käymme yhdessä läpi Yksi sydän -opetussarjaa.

Päivärukous

05.03.

12:00

Aikaa meille -ilta

05.03.

18:00

Lastenhoito 17.45 alkaen

Yhteyspiiri

06.03.

13:00

Israel-rukousilta

06.03.

18:00

Äiti-lapsipiiri

07.03.

10:00

Tienaukaisijat-tilaisuus

08.03.

12:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

09.03.

18:00

Aamujumalanpalvelus

11.03.

11:00

Iltajumalanpalvelus

11.03.

16:00

Ystäväkahvila

13.03.

15:00

Äiti-lapsipiiri

14.03.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

16.03.

18:00

Aamujumalanpalvelus

18.03.

11:00

Iltajumalanpalvelus

18.03.

16:00

Lähetyspiiri

20.03.

13:00

Israel-rukousilta

20.03.

18:00

Äiti-lapsipiiri

21.03.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

23.03.

18:00

EU-Ruokajakelu

24.03.

12:00

Aamujumalanpalvelus

25.03.

11:00

Iltajumalanpalvelus

25.03.

16:00

Ystäväkahvila

27.03.

15:00

Äiti-lapsipiiri

28.03.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

30.03.

18:00

Ehtoollisjumalanpalvelus

01.04.

16:00

Seurakunnan yhteinen ehtoollisjumalanpalvelus! Huom. ei jumalanpalvelusta klo 11.nnKuukauden ensimmäisinä sunnuntaina käymme yhdessä läpi Yksi sydän -opetussarjaa.

Yhteyspiiri

03.04.

13:00

Israel-rukousilta

03.04.

18:00

Äiti-lapsipiiri

04.04.

10:00

Tienaukaisijat-tilaisuus

05.04.

12:00

Yksi sydän -ilta

05.04.

17:30

Hangoutsiders -nuorisotyö

06.04.

18:00

Aamujumalanpalvelus

08.04.

11:00

Iltajumalanpalvelus

08.04.

16:00

Päivärukous

09.04.

12:00

Aikaa meille -ilta

09.04.

18:00

Lastenhoito 17.45 alkaen

Ystäväkahvila

10.04.

15:00

Äiti-lapsipiiri

11.04.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

13.04.

18:00

Aamujumalanpalvelus

15.04.

11:00

Iltajumalanpalvelus

15.04.

16:00

Lähetyspiiri

17.04.

13:00

Israel-rukousilta

17.04.

18:00

Äiti-lapsipiiri

18.04.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

20.04.

18:00

EU-Ruokajakelu

21.04.

12:00

Aamujumalanpalvelus

22.04.

11:00

Iltajumalanpalvelus

22.04.

16:00

Ystäväkahvila

24.04.

15:00

Äiti-lapsipiiri

25.04.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

27.04.

18:00

Aamujumalanpalvelus

29.04.

11:00

Iltajumalanpalvelus

29.04.

16:00

Äiti-lapsipiiri

02.05.

10:00

Tienaukaisijat-tilaisuus

03.05.

12:00

Yksi sydän -ilta

03.05.

17:30

Hangoutsiders -nuorisotyö

04.05.

18:00

Ehtoollisjumalanpalvelus

06.05.

16:00

Seurakunnan yhteinen ehtoollisjumalanpalvelus! Huom. ei jumalanpalvelusta klo 11.nnKuukauden ensimmäisinä sunnuntaina käymme yhdessä läpi Yksi sydän -opetussarjaa.

Päivärukous

07.05.

12:00

Aikaa meille -ilta

07.05.

18:00

Lastenhoito 17.45 alkaen

Yhteyspiiri

08.05.

13:00

Israel-rukousilta

08.05.

18:00

Äiti-lapsipiiri

09.05.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

11.05.

18:00

EU-Ruokajakelu

12.05.

12:00

Aamujumalanpalvelus

13.05.

11:00

Iltajumalanpalvelus

13.05.

16:00

Ystäväkahvila

15.05.

15:00

Äiti-lapsipiiri

16.05.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

18.05.

18:00

Aamujumalanpalvelus

20.05.

11:00

Iltajumalanpalvelus

20.05.

16:00

Lähetyspiiri

22.05.

13:00

Israel-rukousilta

22.05.

18:00

Äiti-lapsipiiri

23.05.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

25.05.

18:00

Aamujumalanpalvelus

27.05.

11:00

Iltajumalanpalvelus

27.05.

16:00

Ystäväkahvila

29.05.

15:00

Äiti-lapsipiiri

30.05.

10:00

Hangoutsiders -nuorisotyö

01.06.

18:00

Päivärukous

04.06.

12:00

Yhteyspiiri

05.06.

13:00

Israel-rukousilta

05.06.

18:00

EU-Ruokajakelu

09.06.

12:00

Yhteyspiiri

03.07.

13:00